سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

دفعات مشاهده: 3333 • تاریخ درج : شنبه 2 دی 1391     ساعت: 10:48 ق.ظ •
به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز» در سوریه، شیوخ وهابی که از عربستان سعودی و قطر آشوب های قومی - مذهبی در سوریه را هدایت میکنند و تا کنون عامل ریخته شدن خون بسیاری از شیعیان و علوی های سوری میباشند در جدید ترین فتنه انگیزیشان به تروریست های وهابی که از کشورهای منطقه به سوریه گسیل شده اند وعده داده اند برای هر یک از گروهک های مسلح وهابی در منطقه زینبیه واقع در سوریه را به تصرف کامل خود در آورند مبلغ 2 میلیون دلار پاداش در نظر گرفته شده است .
سناریوی قیام علیه حکومت سوریه ابتدا با عنوان اعتراض به نبود آزادی و عدالت رقم خود ولیکن به سرعت مردم سوریه و جهان متوجه شدند که نه تنها تروریست ها به دنبال آزادی برای مردم سوریه نیستند، بلکه تفکرات طالبانی را پس از رسیدن به قدرت در برنامه خود ترسیم نموده اند .
شایان ذکر است هم اکنون دهها هزار نفر از مردم سوریه اعم از شیعیان و اهل سنت با پشتیبانی ارتش سوریه امنیت منطقه زینبیه را عهده دار هستند  .
هدف تروریست های تکفیری تخریب مظاهر اسلامی به خصوص حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) و حرم مطهر دختر حیدر کرار حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) میباشد.
خبرنگار «شیعه نیوز» گزارش میدهد که تا کنون چندین مسجد و حسینیه شیعیان در مناطق مختلف سوریه توسط وهابیون تکفیری به آتش کشیده و سپس تخریب شده اند .
موج گرایش جوانان سنی مذهب به مذهب حقه اهل بیت (علیهم السلام) در چند دهه اخیر باعث نگرانی شدید مفتی های وهابی منطقه گردیده است و آنان در نهایت استیصال فتوی به قتل شیعیان و پیروان خاندان رسالت داده اند که این اقدام آنان خود دلیل بر حقانیت مذهب اهل بیت (علیهم السلام) میباشد .
 
بیشتر بدانید :   • سوریه     • حضرت رقیه سلام الله علیها     • وهابیت     • اهل سنت     • حضرت زینب     • اهل بیت علیهم السلام    
شما هم برای تعیین جایزه 2 میلیون دلاری وهابیون برای اشغال منطقه زینبیه در سوریه نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای تعیین جایزه 2 میلیون دلاری وهابیون برای اشغال منطقه زینبیه در سوریه  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است