سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

به گزارش «شعائر» به نقل از شیعه نیوز،اخيراً خبر دوبله فارسي سريال‌هاي عمر الفاروق و "حسن و حسين[عليهما السلام] ومعاويه[لعنة الله عليه]" و همچنين پخش آنها از طريق يك شبكه ماهواره‌اي با نام "كلمه" (كه بنابر ادعاي مسئولانش يك شبكه صرفاً ديني است) بار ديگر نشانه‌هايي‌...
دفعات مشاهده: 4991 • تاریخ درج : دوشنبه 4 دی 1391     ساعت: 10:03 ق.ظ •
به گزارش «شعائر» به نقل از شیعه نیوز، اخيراً خبر دوبله فارسي سريال‌هاي عمر الفاروق و "حسن و حسين[عليهما السلام] ومعاويه[لعنة الله عليه]" و همچنين پخش آنها از طريق يك شبكه ماهواره‌اي با نام "كلمه" (كه بنابر ادعاي مسئولانش يك شبكه صرفاً ديني است) بار ديگر نشانه‌هايي‌ از سوءاستفاده برخي كشورهاي همسايه از حسن نيت! يا بي‌خيالي مسئولان فرهنگي كشورمان را نمايان كرد.
 
ظاهراً در ابتدا قرار بوده كه سريال «حسن و حسين[عليهماالسلام] و معاويه[لعنة الله عليه]» از بيستم مهرماه روي آنتن اين شبكه برود اما بنا بر دلايلي پخش آن را به آغاز ايام محرم موكول كرده‌اند.
نكته ديگر در اين باب پخش سريال «عمرالفاروق» با دوبله فارسي از شبكه «كلمه» است كه بنابر اخبار رسيده قرار است پس از پايان يافتن سريال «حسن و حسين [عليهما السلام] و معاويه [لعنةالله عليه]» پخش آن از طريق همين شبكه «كلمه»آغاز شود.
 
اين اخبار و رويداد‌ها با رشد و تولد قارچ‌گونه شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان و ترويج اباحي‌گري، بي‌بندوباري، شكستن قبح ارتباط نامشروع، عشق‌هاي ضربدري و عياشي از سوي اين شبكه‌ها مصادف و همراه شده است.
 
اين اتفاقات در حالي رخ مي‌دهد كه هرگاه كساني در داخل كشورمان خواسته‌اند سريالي با محوريت تاريخ اسلام را به قاب تصوير بكشند همين خائنين وهابي و سلفي با تخطئه كردن و حمله به تفكرات شيعه (البته نديده و ندانسته) ساخت اينگونه آثار را در راستاي انشقاق دنياي اسلام و گاه به حساب تقابل عربي – ايراني مي‌گذارند.
 
نمونه‌هاي اخير هوچي‌گري‌هاي اين افراد در جريان پخش سريال«مختارنامه» و ساخت فيلم «محمد(صلی الله علیه واله)» توسط مجيد مجيدي قابل‌مشاهده و رصد است.
 
اين همسايگان غير محترم زماني كه قضيه مربوط به ايران باشد تا گرفتن حكم حرمت شرعي به تصوير كشيدن صحابي پيغمبر و... پيش مي‌روند، اما درباره تندروي‌ها و توهين‌هاي خودشان هيچ حرمتي موضوعيت نخواهد داشت.
 
متأسفانه همه اين اتفاقات در سايه سكوت و تجاهل برخي مسئولان فرهنگي كشورمان به وجود آمده است و باعث شده كه عده‌اي گمان كنند هر موقع كه خواستند با پيش كشيدن مباحثي همچون «توطئه هلال شيعي» و «وحدت مسلمين»، سعي در مسكوت گذاشتن برخي حوادث حقيقي تاريخ اسلام بنمايند.
بیشتر بدانید :   • مختارنامه     • شبکه کلمه    
شما هم برای توهين به ائمه معصومين (علیهم السلام) با دوبله فارسي! نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای توهين به ائمه معصومين (علیهم السلام) با دوبله فارسي!  

پارسا می گوید:
چهارشنبه 1 خرداد 1392
اينها كه خطبه خوندن بود! مصاديق توهين رو ارائه كنيد جوجوهاي صفوي! اسم خودتون رو هم شيعه نگذريد! آخه كسي كه به صادق شيرازي بگه مرجع ديگه..........................!!!!!! :))) شما شيعه نيستي! شما فقط سبئي صفوي رافضي هستي! شيعه دوازده امام ابله نيست! اين مزخرفات رو هم نميگه! در كل اينكه، خطبه نخون! مصداق ارائه كن!