پنج شنبه سی ام فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

پرونده مرد شيطان‌صفتي كه به بهانه ارتباط با ارواح، دختران جوان را به مخفيگاهش مي‌كشاند و مورد آزار و اذيت قرار مي‌داد، با كشف سرنخ‌هاي جديد وارد مرحله تازه‌اي شد....
دفعات مشاهده: 5649 • تاریخ درج : دوشنبه 4 دی 1391     ساعت: 10:16 ق.ظ •
رسيدگي به اين پرونده همزمان با شكايت چند دختر جوان در اداره جنايي پليس آگاهي مشهد در دستور كار پليس قرار گرفت. بررسي‌ها نشان داد مرد ۴۰ ساله‌اي با فريب دختران جوان آنها را به خانه خود در محله قاسم‌آباد مشهد مي‌كشانده و آنها را قرباني نيت شوم خود مي‌كرده است. تحقيقات روي اين پرونده مشخص كرد، مرد شيطان صفت با يك خودروي پژو در سطح شهر مسافركشي و طعمه‌هاي خود را از ميان مسافرانش انتخاب مي‌كرد. او با دادن وعده‌هايي مانند ارتباط با ارواح، رايگان كردن تماس با همراه اول و حل مشكلات در دستگاه‌هاي دولتي با قرباني خود طرح دوستي مي‌ريخت و سپس او را به خانه خود مي‌كشاند. متهم زماني كه قصد اخاذي ميليوني از آخرين طعمه خود را داشت، در دام كارآگاهان پليس آگاهي گرفتار شد.
وي ابتدا منكر هرگونه جرمي شد اما پس از روبه‌رو شدن با آخرين طعمه‌اش، لب به اعتراف گشود و به فريب دختران جوان اعتراف كرد. از سوي ديگر تحقيقات روي متهم نشان داد، او داراي همسر و فرزند است و آپارتماني را براي ارتكاب اعمال شيطاني خود در مشهد اجاره كرده است.
بازرسي خانه و خودروي متهم، مأموران را با جزئيات بيشتري از جنايت‌هاي سياه مرد شيطان‌صفت روبه‌رو كرد. مأموران از متهم بيش از ۱۰ گوشي تلفن همراه كشف كردند كه در آنها فيلم چند دختر كه از سوي متهم مورد آزار و اذيت قرار گرفته بودند، كشف شد.
پس از بررسي‌هاي اوليه، بازپرس شاكر، رئيس شعبه ۸۰۹ مجتمع قضائي شهيد قدوسي مشهد،متهم را براي تحقيقات بيشتر در اختيار اداره جنايي پليس آگاهي قرار داد.
قاضي شاكر گفت: اين پرونده در حال حاضر در مرحله تحقيقات مقدماتي است و هنوز به طور دقيق مشخص نيست او همه طعمه‌هاي خود را با اغفال مورد آزار و اذيت قرار داده يا تهديد و تجاوز نيز وجود داشته است. در اين رابطه يك زن نيز دستگير شده كه با قرار وثيقه روانه زندان شده است. وي افزود: تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد و افرادي كه در اين زمينه شكايتي دارند، براي طرح شكايت به اداره جنايي پليس آگاهي مراجعه كنند.
بیشتر بدانید :   • ارواح     • تجاوز     • مسافرکشی    
شما هم برای آزار و تعرض به دختران به بهانه ارتباط با ارواح نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای آزار و تعرض به دختران به بهانه ارتباط با ارواح  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است